Огляд розумних ваг Mi Smart Scale від Xiaomi

  • 03.12.2015
  • 2046

Mi Smart Scale - другий за рахунком розумний гаджет Xiaomi після Mi Band, який має спортивну спрямованість і покликаний ретельно стежити за вагою користувачів, а також синхронізувати накопичені дані в додатку Mi Fit.

Комплект поставки

Ваги Mi Smart Scale поставляються в класичній коробці з переробленого картону квадратної форми. На передній грані традиційно є логотип Mi, які вказує, що пристрій належить до сімейства Xiaomi.

Усередині знаходяться самі ваги, комплект батарейок та інструкції українською мовою. Спочатку ваги як і екшн-камер Yi Camera в неактивному стані, елементи живлення поставляються в комплекті окремо, щоб батарейки "не потекли" і не зіпсувалися.

Елементи управління

 

Всі маніпуляції з вагами відбуваються через додаток Mi Fit, проте під відсіком з батарейками є тумблер на три положення. За допомогою цього тумблера можна міняти одиниці вимірювання ваги. Можна вибрати наступне:

  • саме праве положення - кілограми
  • центральне - фунти
  • ліве - цзинь
     

Живлення

За харчування відповідають чотирьох батарейки типу ААА. Вони йдуть в комплекті з Mi Smart Scale від китайського виробника. Для роботи ваг підійдуть як батарейки так і акумулятори.

Включення і відображення даних

Щоб включити ваги досить вставити в них всі чотири батарейки і встати на них. Вони відразу ж активуються: трохи вище логотипу Mi з'являться цифри що відображають вашу вагу. Всі дані відображаються за допомогою LED індикатора з білими світлодіодами.

Також інформацію можна переглядати і на екрані смартфона або планшета, для цього вам знадобиться девайс на ОС Android або iOS з підтримкою Bluetooth 4.0 і вище.

Додаток Mi Fit

Процес синхронізації ваг і Mi Fit дуже простий. Mi Smart Scale працюють по Bluetooth і без проблем підключаються до вашого Mi Fit. Якщо ви вже використовуєте Mi Band, то в додатку з'явиться ще один екран доступний по слайду вправо "Вага" поряд з "Сон" і "Кроки".

Зважування

Тепер після синхронізації Mi Smart Scale і Mi Fit вам достатньою встати на ваги і ваші дані відразу відобразяться на дисплеї ваг і смартфона / планшета в додатку Mi Fit.

Після кожного зважування дані будуть оновлюватися, а програма буде будувати докладний звіт у вигляді діаграми. Також Mi Smart Scale показує BMI (body mass index або індекс маси тіла).

Висновки

Mi Smart Scale - це перший крок до розумного і підконтрольному набору або скидання ваги. Xiaomi створює потужну екосистему де є місце практично кожному пристрою, який можна підключити до Інтернету. Ваги Mi Smart Scale допомагають без зайвих проблем підходити до питань набору або втрати ваги з розумом.

Замовити ваги Mi Smart Scale ви можете в магазині Mi.ua. Продукція в нашому магазині сертифікована на території України, всередині є інструкція українською мовою.