Подводні чохли для Xiaomi Yi. Хто кращий?

 • 25.05.2016
 • 1242

Оригінальний чохол для Xiaomi Yi Action Camera

При першій реалізації чохол для екшн-камери Yi Action Camera мав деякі недоліки. Тому в компанії Yi, вирішили випустили новий більш якісний варіант:

 • до 40 м водонепроникність, захист IP68 класу
 • ¼" кріплення
 • чудовий дизайн
 • "Yi See Different" – напис на кришці чохла.

Стара версія проти нової

Нова версія. Обидві версії мають білу шапочку, яка покриває всю верхню частину з отворами для кнопок. Перший чохол має білі пластикові кнопки (деякі користувачі скаржилися, що вони легко ламаються), так що новий має кнопки з алюмінію. Механізм блокування працює дуже добре, а чохол сидить чудово - немає жодного зазору. Віконце розроблено так, що не дає він’єтування.

Стара версія. Вона має хороший механізм блокування кришки. Він дуже зручний у використанні. Він’єтка не значна, навіть додає легкий шарм, тому картинка приямна для ока.

60 м водонепроникний чохол

Ви можете занурюватись на глибину до 60 метрів з цим чохлом. І це абсолютна перевага. Цей кейс має чорну кришку та легкий світло-червоний відтінок.

Чохол невідомого 3-стороннього виробника

Багато хто думав, що це оригінальний чохол від Xiaomi, але це не так. Ця модель має блакитну кришку та кнопки з металу. Він надійно сидить і покриває всю верхню частину з відповідними отворами для кнопок (як у оригіналу).

Чохол Kingma

Kingma це компанія, яка першою випустила акумулятор для екшн-камери Xiaomi Yi. На кришці чохла ви знайдете оригінальний напис. Він надійно сидить і занурюється на глибину до 40 м, вікгнце має квадратну форму. На ньому немає спеціальної кнопки для запуску камери, а також біля кришки є невеликий зазор. Чохли Kingma доступні в 3 кольорах кришки: чорний, зелений та білий.

Чохол з круглим віконцем 3-стороннього виробника

Ця модель водонепроникна до 40 м. Кришка покриває всю верхню частину, а також має отвір для кнопки запуску. Чохол представлено в чорному, зеленому та білому варіантах кришки.

Висносвок:

 1. Кращим рішенням для вашої екшн-камери  Xiaomi Yi є оригінальний чохол. Основними перевагами є відмінний дизайн, хороший механізм та кришка, він створює найменш помітну він’єтку.
 2. Друге місце займає 60 м водонепроникний чохол. Він також має дуже хорошу якість та незачну він’єтку. На нижній стороні ковпачок тримається не дуже добре, але це незначний недолік.
 3. Третє місце – чохол невідомого 3-стороннього виробника, має досить низьку якість матеріалів і зазори між корпусом та дверцятами. Він’єтування дуже помітне.
 4. Далі чохол Kingma також має незначне він’єтування, але в ньому немає спеціальної кнопки запуску екшн-камери.
 5. І нарешті, чохол з круглим віконцем. На перший погляд, корпус прилягає надійно, але насправді сидить він дуже погано, також помітно великий зазор біля кришки.

Тепер ви зможете вибрати кращий чохол для екшн-камери Xiaomi Yi.