Представлений перший безпілотник Xiaomi - Mi Drone

  • 25.05.2016
  • 1640

Китайська Xiaomi представила перший літальний апарат власної розробки. Ним став Mi Drone, цей дрон виконаний у вигляді квадрокоптера на 4 лопасті і він оснащується 360 градусною 4K камерою. За виробництво дрона відповідає китайський партнер Xiaomi компанія FlyMi і її CEO Cai Wei.

Xiaomi за пару днів до заходу обдарувала фанатів тизерами, з яких стало зрозуміло, що компанія збирається випустити свій перший безпілотник. Mi 4K Drone - це нове слово в світі дронів середніх розмірів, китайській компанії Xiaomi вдалося створити шедевр і ось чому.

Mi Drone виконаний у вигляді класичного квадрокоптера - він має чотири лопасті, спеціальні ніжки для посадки і світлодіодне підсвічування кожної з лопастей. Корпус і всі елементи зроблені з якісних матеріалів. Під корпусом розташована камера з можливістю відео зйомки в 4K форматі.

Що стосується керування літальним апаратом Mi Drone - в комплекті є пульт з двома PCB антенами. У пульта є спеціальний утримувач для смартфона, поміщається там як компактний Mi 5 так і великий Mi Max. На екран смартфона буде виводитися зображення з 4K камери дрона. За допомогою пульта можна віддалено вести фото і відео зйомку. Максимальна роздільна якість відео - 4K, 60 fps.

Усередині дрона Xiaomi встановлена ​​хороша батарея з ємністю 5100 мАч, що дозволяє йому протриматися в повітрі 27 хвилин без перерви.

Відео Xiaomi Mi Drone