Xiaomi Cube - розумний контролер для будинку в формі куба

  • 24.05.2016
  • 1705

У Xiaomi в продуктовій лінійці дуже багато різних розумних датчиків, сенсорів і гаджетів для розумного будинку. Наприклад датчик температури і вологості, розумна лампа Yeelight Bedside, камера XiaoYi Ants або ж датчик руху.

Тепер в асортименті Mi є пристрій, який вміє керувати всією цією технікою в рамках екосистеми Mi Home, називається новинка Xiaomi Cube і це мініатюрний кубик. Корпус куба зроблений з пластику, його сторона має довжину всього 45 мм. Вага Xiaomi Cube становить 73 грама, його можна не боятися намочити або втопити, так як корпус захищений від попадання вологи.

З коробки Xiaomi Cube буде працювати з такими пристроями як розумні телевізори Mi TV, очищувачі повітря Mi Air Purifier, домашні камери XiaoYi, лампи Yeelight та іншими пристроями Xiaomi. Принцип управління заснований на жестах, всередині кубика встановлений гіроскоп, який точно відстежує становище Xiaomi Cube в просторі і взаємодіє з технікою. Розумний будинок Mi Home Xiaomi на очах обростає новими пристроями і функціями.

Відео Xiaomi Cube