Органайзер для навушників Xiaomi BCASE MEC Wire Container Brown MEC

З ростом популярності цифрових продуктів, поряд з геометричним ростом кількості проводів, таких як навушники і кабелі для передачі даних, виникли проблеми зі зберіганням даних.

Магнітна конструкція затиску

Органйзер для навушників BCASE MEC використовує складну U-подібну конструкцію затиску для проводів з магнітною адсорбційною фіксацією і простим методом намотування, незалежно від використання кабелю передачі даних або навушників.

Маленький та портативний

Складана конструкція забезпечує компактний розмір органайзера, який після складання менше, ніж жувальна гумка, і легко поміщається в гаманці, проміжні шари рюкзака і на брелоки.

Зберігання навушників

Конструкція з магнітною адсорбцією не пошкоджує одяг. Зовнішній вигляд простий і сучасний, і він як і раніше є прикрасою коміра, коли він не використовується.

Портативне сховище проводів

U-подібний кабельний затиск BCASE MEC запобігає заплутуванню кабелю для передачі даних; флокувальна підкладка збільшує тертя і запобігає вислизанню кабеля для передачі даних з кабельного затиску; він може магнітно притягатися до металевої поверхні.

D-образна пряжка

Унікальний дизайн D-образної пряжки сумісна з більшістю роз'ємів для навушників, кабелю для передачі даних, забезпечуючи при цьому їх ефективну підтримку.

Гнучка обертаюча конструкція

Затиск для кабелю можна повертати на 360°, що робить його більш гнучким і вільним при носінні гарнітури.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Органайзер для навушників
Бренд: BCASE
Розмір: 84 х 16 мм
Вага: 9.5 г
Колір: Коричневий