Загартоване захисне скло Xiaomi Nillkin HG-SP XM для смартфонів Mi 6

Загартоване захисне скло NILLKIN для Mi Max (індекс H) виготовляється з відібраних екзеплярів японського скла AGC і створене за принципом нанотехнології HARVES, якій характерні висококласний захист і надвисокий коефіцієнт пропускання світла, які не спотворюють кольори екрану. Щільність загартованого скла становить до 9H. На поверхню скла нанесено тонкий шар масляного напилення, що запобігає появі відбитків пальців, вбирання рідин, фільтрує ультрафіолетові промені.

Захисне скло NILLKIN для Mi 6 (індекс H) відповідає світовому стандарту захисту дисплеїв. Скло вирізане на верстаті з числовим програмним управлінням. Його товщина становить 0.33 мм.

 

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Загартоване захисне скло Nillkin HG-SP XM для смартфонів Mi6

Ультратонке захисне скло Nillkin зведе до мінімуму ризик пошкодження дисплея при повсякденному використанні.

При своїй товщині 0.33 мм скло має високий рівень міцності 9H і не впливає на чутливість сенсорного екрану. Прозорість скла - 99% без будь-яких спотворень.

загартоване захисне скло Xiaomi Mi6

У порівнянні з плівкою захисне скло Nillkin стійке до ударів і його практично неможливо подряпати навіть гострим предметом таким як ножиці або ключі.
Поверхня скла має олеофобне покриття, основна властивість якого - відштовхувати воду і жири, завдяки чому на екрані будуть малопомітними відбитки пальців.

Загартоване захисне скло Mi6 особливості

Спеціальна силіконова основа забезпечує просту установку захисного скла без утворення "бульбашок".
Країною-розробником скла є Японія. Інженерами було проведено безліч тестів на ударостійкість, вибухостійкість, перепад температур, і у всіх цих тестах гартоване скло показало найвищі результати.

Для того, щоб установити скло Nillkin, радимо звернутися у наш сервісний центр, де спеціалісти якісно впораються з таким завданням.
Скло абсолютно безпечне, і навіть якщо воно розіб'ється, то його спеціальна триплексна технологія не дозволить розлетітися склу на дрібні шматочки.

Особливості:

  • висока щільність поверхні 9Н
  • товщина 0.33 мм
  • глянцеве покриття виконує функцію антивідблиску, стійке до подряпин
  • при розбитті не розлітається на шматочки

Загартоване захисне скло Mi6 олеофобне покриття

Загартоване захисне скло Mi6

Тип Захисне скло
Бренд: Nillkin
Сумісність Mi 6
Товщина 0.33 мм
Міцність
Ударостійкість Так
Водовідштовхуюче покриття Так
Пропускання світла 99%
Олеофобне покриття Так
Розмір 137x64.3 мм
Комплектація Захисне скло, липка плівка-антистатик, два стікери, волога та м'яка серветки, серветка з мікрофібри, керівництво користувача